Bu haber 438 kez okundu.

Müge Anlı sinirlerine hakim olamadı


Uzun zamandır kendisinden bilgi alınamayan 19 yaşlarındaki üniversite talebesi Huriye Teltik'in işlek yayına bağlanıp "Evlendim" demesi Müge Anlı'yı sinirlendirdi.

Annesine attığı mesajdan ardından telefonu kapanan 19 yaşlarındaki üniversite talebesi Huriye Teltik, ailesi aracılığıyla Müge Anlıyla Tatlı Katı programında aranıyordu.

"NASIL EVLENDİN?"

Genç kız bugünkü programda işlek yayına telefonla bağlandı. "Anne ben iyiyim. Kaçmadım. Herkesin söylediği yalan. Ben izdivaç ettim tek sürü mutluyum" diyen çocuk kıza Müge Anlı, "Nasıl evlendin? Nüfusta evlendiğine konusunda tek kayıt yok" dedi.

"HENÜZ NİKAH KIYMADIK"

ILAN

Bunun üst kısmına çocuk kız, "Henüz nikahı kıyamadık, düğünüm oldu. Oradaki her biri absürt birşeyler uyduruyor. Ben tek sürü iyiyim, reşitim, zarar da değilim. Vakti geldiğinde eşimle ailemin karşısına çıkacağım" halinde konuştu.

MÜGE ANLI SİNİRLENDİ

Genç kızın yaptığı bu bilgilendirmeler karşısında Müge Anlı sinirlerine hakim olamadı. Kiminle evlendiğini ve yer aldığı yeri söylemeyen çocuk kız telefonu kapattı, ailesi işlek yayında gözyaşlarına boğuldu.

(Gazetevatan )
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×