Bu haber 613 kez okundu.

Çin istilası şimdi de Hollanda'da!


Çinli tek kozmetik firması, binlerce çalışanını Hollanda'ya götürünce ülke neye uğradığını şaşırdı. Çinli kozmetik firması Perfect, 4 bin 500 işçisini 5 günlüğüne Hollanda'ya gönderdi. Mahalli basın, bunun Hollanda'nın gördüğü en kocaman yabancı gezgin konvoyu meydana geldiğini yazdı. Öyle ki Çinlileri gitmek talep ettikleri yerlere taşıması amaçlı 90 otobüs kiralandı. Otel sıkıntısı da yaşandığı amaçlı her biri çeşitli şehirlere dağılmak halinde kaldı.

Çinlilerin toplamda 7.7 milyon dolar harcaması ise ülke yetkililerini hoşnut eden bölüm oldu. Nitekim ekonomi bakanı Henk Kamp, şirketin yetkililerini havalimanında karşılayıp Hollanda'yı seçim ettikleri amaçlı teşekkür etti. Geçtiğimiz sene Hollanda'ya 250 binden pek Çinli yabancı gezgin gitmişti.

Galeri

Çinli işadamı 6 bin 400 çalışanını tatile götürdü

Mayısın en başında da Çin merkezli Tiens Group firmasının yöneticisi Li Jinyuan, kuruluşlarının 20. sene dönümünü tebrik etmek amaçlı 4 gündelik Fransa gezisine çıkarmıştı. Infinitus firması da 12 bin 700 personelini altı günlüğüne Tayland'a götürmüştü. (tr.sputniknews )
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×