Bu haber 781 kez okundu.

Kablosuz cihazları koruyacak


Cyberoam, minik büro ve ev ofisler amaçlı müessesesel ölçekte güvenlik çözümü imkanı sunan, kablosuz bağlantı niteliğine sahip birleşik tehdit idaresi (UTM) aleti CR10wiNG'i duyurdu.

Kurumsal nitelikteki güvenlik standartlarını minik işletmelerin hizmetine sağlamak amaçlı tasarlanan CR10wiNG, kablosuz bağlantı özelliği yardımıyla kablosuz cihazları da savunma altına alıyor.

802.11 n/b/g kablosuz bağlantı standartlarını ve 8 adede civarı sanal erişim noktasını savunan CR10wiNG, bağlantı noktasından bu yana sağladığı kuvvetli savunmayı kablosuz iletişime sahip cihazlara direk yansıtabiliyor. CR10wiNG, böylelikle ofisteki bütün kablolu ve kablosuz cihazlar amaçlı tehditlere karşın en güzel savunmayı sağlıyor.

CR10wiNG, personelin ağ aktivitelerinin kimlik bazlı olarak tertip etmesine müsaade vermenin yanında, ağ üzerindeki konuk kullanıcıların web erişimini de araştırma altına alabiliyor. Bununla Birlikte sahip meydana geldiği çoklu sanal erişim noktası takviyesi yardımıyla benzer ağ üstünde satış, pazarlama, dayanak, konuk ve öbür amaçlar amaçlı boşanmış, herkes bizzat şartlarına sahip müstakil erişim sahaları oluşturabiliyor. Böylelikle erişim güvenliğini güvence altına alınırken, her çeşitli yetkisiz ulaşımın önüne geçiyor.

CR10wiNG, kablosuz bağlantı özelliği yardımıyla Wi-Fi yol gösterici ve firewall uygulamalarını tek bir kutuda birleştiriyor. Bununla Birlikte uzak konumlardaki hudutlu bağlantı imkanına sahip ofisler amaçlı USB tarafından 3G/4G bağlantı özelliğini de destekliyor.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×