Bu haber 529 kez okundu.

iPhone'lardan sonra Skype da çöktü


Dünyanın önde iştirak eden hasbihal uygulamalarından Skype'a iştirak eden tek mesaj uygulamanın çökmesine ne sebeple oluyor.

iPhone'ların sonrasında bu defa de Skype uygulamasını çökerten tek mesaj keşfedildi. "http://:" halinde iştirak eden iletilerin Skype uygulamasını öncesinde dondurduğu; sonrasında kullanıcıyı uygulamadan attığı görüldü.

Skype'ta meydana iştirak eden bu sıkıntı uygulamanın Android, Windows, iOS ve üstelik Mac OS sürümlerinde görülürken, dokunmaya hassas Windows sürümünde ise bu sorun yaşanmadı.

KURTULMAK TEK SÜRÜ GÜÇ

Skype'ta bu çeşit tek mesaj alındığında uygulama çöktüğünde meseleden arınmak çok zor; çünkü Skype'yı kapatıp yine açsanız dahi geçmiş hasbihal kayıtları direk yine yükleneceğinden, iletisi silseniz dahi sıkıntı devam etmektedir ve silinen o yanlış mesaj geriye dönüyor.

Skype'tan konu hakkında artık tek izah yapılmadı.

iPHONE'LARI DA ÇÖKERTMİŞTİ

iPhone'larda yer alan tek açık sebebinden de içerisinde Arapça harflerin yer aldığı tek dizi harf iPhone'ların donmasına ne sebeple oluyordu. Apple daha ardından yeni tek güncelleme yayınlayacağını ve problemi yaşayanların bu problemden kurtulacağını izah etmişti.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×