Bu haber 662 kez okundu.

Galaxy S6'nın seyahatseverler için özellikleri


Galaxy S6 edge ve Galaxy S6'nın seyahatseverler amaçlı geliştirilen nitelikleri uyarı çekiyor. İşte o özellikler...

Pocket

2014 senesinde En İyi Üretkenlik Uygulaması kapsamında Webby Hediyeyi'nü galip gelen Pocket, yazıları ve videoları kaydetmenize ve ardından metrodan uçak yolculuğuna her zaman her yerde bu muhtevaları görüntülemenize imkân tanıyor. Samsung Galaxy S6'da altı maaş Pocket Premium azalığı bedava olarak veriliyor.

Samsung Geo News

Seyahate çıktığınızda sürpriz gökyüzü durumlarıyla ya da mühim tek tabiat olayıyla karşılaşmamak amaçlı kullanıcıları uyaran Geo News, Galaxy S6 kullanıcılarına hediye ediliyor. Böylelikle hiçbir gökyüzü hali kullanıcıların aradığı benzeri seyahatini planlamasının önüne geçemiyor. Bununla Birlikte ivedi tek vaziyette otomatik olarak haber verilmesi istenen bireyler ayarlanabiliyor. Böylelikle kullanıcıların güvenliği de önplanda tutuluyor.

Scrapbook

Scrapbook uygulaması dilediğiniz bütün muhtevaları tek arada görüntülemenizi ve yönetmenizi sağlıyor. Uygulama üstünde meydana getirdiğiniz muhtevaları dilediğiniz benzeri düzenleyebilmenize ve arkadaşlarınızla paylaşmanıza destekçi oluyor.

Fotoğraf teknolojisi

Gezdiği bütün yerlerden en özel karelerle anılarını saklamak talep eden bütün üyeler Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge'in kameralarıyla eşsiz pozlar yakalıyorlar. Fbir.9 mercekleri, hem tek ön (5MP) hem tek de arka (bir6MP) kameralarda bulunan yüksek çözünürlüklü sensörler, karanlıkta yüksek imaj kalitesini sağlıyor.

Haritalar

Google Maps ile yerleri ve arabayla sokak tariflerini kaydedebilir, fotoğraf ve video ekleyebilir ve tek sürü daha fazlasını yapabilirsiniz. Bunların yanında haritanızın belli bölümlerinin uyarı çekmesini sağlamak amaçlı çeşitli renkler kullanabilirsiniz. Özelliklerinizi direk harita üstünde etiketleyebilirsiniz. Bununla Birlikte haritalarınızı arkadaşlarınızla da kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×