Bu haber 434 kez okundu.

Elvir Balic, Adanaspor yolunda!


Türkiye'de uzunca yıllar takım forması giyen Bosna Hersekli eskiyen futbolcu Elvir Balic, teknik patronluk amaçlı PTT bir. Lig takımlarından Adanaspor'un yöneticileriyle irtibata geçtiğini ifade etti.

Son olarak Bosna Hersek A Ulusal Futbol Kulübü'nda Safet Susic'in yardımcılığını yapan Elvir Balic, Adanaspor'un başına geçebileceği istikametindeki haberleri değerlendirdi.

Balic, Adanasporlu yöneticilerle bir araya geldiğini belirtti fakat artık rastgele bir paktın mevzubahis olmadığını ifade etti.

Kulüp yöneticileri ile düşünce alışverişinde bulunduklarını ve pekçok konuda mutabık kaldıklarını ifade eden Balic, "Adanasporlu yöneticilerle görüştüm. İyi bir müzakere oldu. Ek Olarak öncesinde de amaçları meydana gelen bir kulüpte çalışabileceğimi açıklamıştım. Tahmin Etmek amaçlı 7 ila 10 zaman süre istedim. Bu müddetin sonrasında yine bir araya geleceğiz" diye sohbet etti.

Elvir Balic, Adanaspor'un yanında kendisiyle alakadar olan yabancı kulüplerin de meydana geldiğini belirtti.

"BOSNA HERSEK, İSRAİL'İ YENEBİLİR, YENMELİ DE"
Bosna Hersek'in 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası'na katılma bahtını da değerlendiren Balic, "Bosna Hersek'in şampiyonaya katılacağına inanıyorum fakat ulusal takımdaki oyuncuların yarısından fazlasının kulüplerinde yeteri kadar vakti bulamamaları kaygı verici" diye konuştu.

Balic, ulusal futbolcuların yüzde 90'ının bizzat takımlarında yeteri kadar takım forması talihi bulamadığını kaydederek, "12 Haziran'daki İsrail karşılaşmayı kolay değil olacak. Takım olarak İsrail'den kaliteliyiz fakat mühim meydana gelen futbolcularımızın fizyolojik durumu. Bosna Hersek, İsrail'i yenebilir, yenmeli de" halinde sohbet etti.

Futbolculuk kariyerinde Saraybosna'nın Zeljeznicar takımında başlayan Elvir Balic; Bursaspor, Fenerbahçe, Real Madrid, Rayo Vallecano, Galatasaray, Konyaspor, Ankaragücü ve İstanbulspor formaları giydi.

Balic, 2010-2014 seneleri içinde, Bosna Hersek A Ulusal Futbol Kulübü'nda Safet Susic'in yardımcılığını inşa etti.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×