Bu haber 142 kez okundu.

Özcan ’ın damatlığı, Aslı ’nın gelinliğinin dört katı

Faruk ’un Süreyya ’yı ele geçirmek için yaptığı numaralar aleyhinde ağzımızın suyu aktı. Nitekim ikinci bölümde de evlendiler.
Aslı Enver ’in giydiği gelinlik, Duygu Alptekin ve Ahsen Uğurlu ’nun birlikte tasarladığı Ju İstanbul markasına ilişkin. Son derece sade meydana gelen gelinliğin tek numarası dantel ve İspanyol gelen kollarında...

Özcan ’ın damatlığı, Aslı ’nın gelinliğinin dört katı

Tek başına askıda görsem burun kıvıracağım bu gelinliği Aslı Enver ’in üstünde beğendim doğrusu. Çünkü karakterin bohem tarzını birebir yansıtıyordu. Kafasındaki ve elindeki taze çiçeklerle de harika bir şekilde tamamlanmıştı.
Tek eleştirim kemik rengi ayakkabılara. Dostum onun beyazı yok muydu?
Damatlığa gelince... Atatürk ’ün terzisi Levon Kordonciyan markası, Özcan Deniz için özel olarak dikmiş bu smokini. Usta ile aynı ismi taşıyan torunu Levon Bey, “Asmalı Konak”tan daha sonra ikinci defa Özcan Deniz ile çalıştıklarını söyledi telefonda. Başka Bir Deyişle şahsiyet olarak da benzeşen Seymen Ağa ile Faruk Bey aynı gusto ile giyiniyor diyebiliriz.

Özcan ’ın damatlığı, Aslı ’nın gelinliğinin dört katı

Smokinin detaylarını ise şöyle anlattı: “Fit ve centilmen bir model bu. Özel olarak kırlangıç yaka cepler tasarladım. Gömleği ince piliseli, pantolon saklı özel şeritli...” Damatlık: Levon Kordonciyan (set olarak) / 10 bin TL
Gelinlik: Ju İstanbul / 2500 TL

Sarı-siyah küpen yahut eksiksin

“İçerde”nin hoş avukatı Melek de takıyor, “Kara Sevda”nın dertli aşığı Nihan da... Bu sıralar dizilerde sarı-siyah küpeler fazlaca gözüme batıyor. Baktım, markası Bendis ’miş. Fiyatları da mantıklı. Bence alınabilir.

Özcan ’ın damatlığı, Aslı ’nın gelinliğinin dört katı

Neslihan Atagül küpe: Bendis / 114 TL

Özcan ’ın damatlığı, Aslı ’nın gelinliğinin dört katı

Bensu Soral küpe: Bendis / 94 TL

Sarı ChaplIn piştisi

Bu sarı ceket-elbiseyi önce “Hayat Şarkısı”nda Burcu Biricik giydi. Geçtiğimiz Hafta ise “Paramparça”da Alina Boz ’un üzerinde gördük.
Keşke görmez olsaydık! Zira Burcu ’dan sonra taşıyamadığını düşünüyorum. Hülya karakterinin ceketin içine giydiği siyah-beyaz bluz ne değin mükemmelse, Hazal karakterinin siyah balıkçısı o kadar vasattı. Toplu saçlar ve sarı küpeler de olmamıştı.
Sarı ceket elbise, Jaquette markasına ait. Tasarımcısı Elvan Tığlıoğlu bu ceketi tasarlarken Charlie Chaplin ’in “Çağdaş Times” filminden esinlenmiş. Ücreti 2400 TL...

Özcan ’ın damatlığı, Aslı ’nın gelinliğinin dört katı

Bu da ikonik çanta piştisi

Dizilerde herkesin satın alabileceği ücretleri meydana gelen markaların kullanılmasını henüz fazla seviyorum doğrusu. Fiyatlar yerinde olunca, seyirci oyuncunun üstünde görüp beğendiği elbiseyi ya da takıyı satın alabiliyor.Ama ara sıra dünyaca tanınmış kişi lüks markalar da dizilere mahsul veriyor. Bu da kalitenin artması, varlıklı mizaca inancın tamamlanması için bir avantaj...Geçen Hafta iki dizide vakitsiz lüksün temsilcilerinden Etienne Aigner markasına ait benzer ikonik çantayı gördüm. “Can Verene Kadar” dizisinde Gülcan Arslan çantayı omzuna asmıştı, “İçerde” dizisinde Bensu Soral kolunda taşıyordu.Ama iki çanta da markanın efsane modeli, nam–ı öteki “it bag”i Cybill ’ın ta kendisiydi. Çanta: Aigner / 8800 TL. 

Özcan ’ın damatlığı, Aslı ’nın gelinliğinin dört katı

Çağatay Leo ’ya mI benzedi? 

“İçerde” dizisinin son bölümünü izlerken istemsiz bir oh çektim. Sarp karakteri yani Çağatay Ulusoy, nihayetinde üzerindeki karaları atmıştı. Haki yeşil sweatshirt ve yine benzer tonlarda bomber ceket çok yakışmıştı.
Çağatay ’ın stil danışmanı İlknur Şeref de sonuçtan fazla memnun. Hem De bu kombinle Leonardo DiCaprio ’ya benzeten çok olmuş. Sizce?
Bomber: H&M / 89,90 TL
Pantolon: Colin ’s / 69,90 TL
Şapka: Çağatay Ulusoy ’a ait / Los Angeles ’tan gücenmiş.

Özcan ’ın damatlığı, Aslı ’nın gelinliğinin dört katı

Anahtar Kelimeler
GÖndermeTrend
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×