Bu haber 137 kez okundu.

Özcan ’ın damatlığı, Aslı ’nın gelinliğinin dört katı

Faruk ’un Süreyya ’yı ele geçirmek için yaptığı numaralar karşısında ağzımızın suyu aktı. Nitekim ikinci bölümde de evlendiler.
Aslı Enver ’in giydiği gelinlik, Duygu Alptekin ve Ahsen Şanslı ’nun beraber tasarladığı Ju İstanbul markasına ilişkin. Son derece sade meydana gelen gelinliğin tek numarası dantel ve İspanyol gelen kollarında...

Özcan ’ın damatlığı, Aslı ’nın gelinliğinin dört katı

Tek başına askıda görsem burun kıvıracağım bu gelinliği Aslı Enver ’in üzerinde beğendim açıkçası. Çünkü karakterin bohem tarzını birebir yansıtıyordu. Kafasındaki ve elindeki taze çiçeklerle de harika bir şekilde tamamlanmıştı.
Tek eleştirim kemik rengi ayakkabılara. Dostum onun beyazı değil muydu?
Damatlığa gelince... Atatürk ’ün terzisi Levon Kordonciyan markası, Özcan Deniz için özel olarak dikmiş bu smokini. Artist ile aynı ismi içeren torunu Levon Bey, “Asmalı Konak”tan sonra ikinci kez Özcan Deniz ile çalıştıklarını söyledi telefonda. Yani şahsiyet olarak da benzer Seymen Ağa ile Faruk Bey benzer gusto ile giyiniyor diyebiliriz.

Özcan ’ın damatlığı, Aslı ’nın gelinliğinin dört katı

Smokinin detaylarını ise şöyle anlattı: “Fit ve centilmen bir model bu. Özel olarak kırlangıç yaka cepler tasarladım. Gömleği ince piliseli, pantolon gizli özel şeritli...” Damatlık: Levon Kordonciyan (set olarak) / 10 bin TL
Gelinlik: Ju İstanbul / 2500 TL

Sarı-siyah küpen yahut eksiksin

“İçerde”nin güzel avukatı Melek de takıyor, “Kara Sevda”nın acıklı aşığı Nihan da... Bu sıralar dizilerde sarı-siyah küpeler fazlaca gözüme batıyor. Baktım, markası Bendis ’miş. Fiyatları da mantıklı. Bence alınabilir.

Özcan ’ın damatlığı, Aslı ’nın gelinliğinin dört katı

Neslihan Atagül küpe: Bendis / 114 TL

Özcan ’ın damatlığı, Aslı ’nın gelinliğinin dört katı

Bensu Soral küpe: Bendis / 94 TL

Sarı ChaplIn piştisi

Bu sarı ceket-elbiseyi evvel “Yaşam Şarkısı”nda Burcu Biricik giydi. Geçtiğimiz Hafta ise “Paramparça”da Alina Boz ’un üzerinde gördük.
Keşke görmez olsaydık! Zira Burcu ’dan sonradan taşıyamadığını düşünüyorum. Hülya karakterinin ceketin içine giydiği siyah-beyaz bluz ne değin mükemmelse, Hazal karakterinin siyah balıkçısı pek vasattı. Toplu saçlar ve sarı küpeler de olmamıştı.
Sarı ceket elbise, Jaquette markasına ilişkin. Tasarımcısı Elvan Tığlıoğlu bu ceketi tasarlarken Charlie Chaplin ’in “Çağdaş Times” filminden esinlenmiş. Fiyatı 2400 TL...

Özcan ’ın damatlığı, Aslı ’nın gelinliğinin dört katı

Bu da ikonik çanta piştisi

Dizilerde herkesin satın alabileceği ücretleri olan markaların kullanılmasını daha fazla seviyorum açıkçası. Fiyatlar uygun olunca, seyirci oyuncunun üzerinde görüp beğendiği elbiseyi ya da takıyı satın alabiliyor.Ama ara sıra dünyaca ünlü lüks markalar da dizilere mahsul veriyor. Bu da kalitenin artması, varlıklı karaktere inancın tamamlanması için bir avantaj...Geçen Hafta iki dizide zamansız lüksün temsilcilerinden Etienne Aigner markasına ait aynı ikonik çantayı gördüm. “Can Verene Dek” dizisinde Gülcan Arslan çantayı omzuna asmıştı, “İçerde” dizisinde Bensu Soral kolunda taşıyordu.Ama iki çanta da markanın efsane modeli, nam–ı diğer “it bag”i Cybill ’ın ta kendisiydi. Çanta: Aigner / 8800 TL. 

Özcan ’ın damatlığı, Aslı ’nın gelinliğinin dört katı

Çağatay Leo ’ya mI benzedi? 

“İçerde” dizisinin son bölümünü izlerken istemsiz bir oh çektim. Sarp karakteri yani Çağatay Ulusoy, nihayetinde üzerindeki karaları atmıştı. Haki yeşil sweatshirt ve yeniden aynı tonlarda bomber ceket fazla yakışmıştı.
Çağatay ’ın tarz danışmanı İlknur Şeref de sonuçtan fazla hoşnut. Hatta bu kombinle Leonardo DiCaprio ’ya benzeten fazla olmuş. Sizce?
Bomber: H&M / 89,90 TL
Pantolon: Colin ’s / 69,90 TL
Şapka: Çağatay Ulusoy ’a ilişkin / Los Angeles ’tan gücenmiş.

Özcan ’ın damatlığı, Aslı ’nın gelinliğinin dört katı

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×