Hangi HTC telefonlar Android M güncellemesi alacak

Google'ın I/O konferansında Android M'i tanıtmasıyla beraber tabiki gözler anında gsm telefonu üreticilerine dönmekte geç kalmadı. Çünkü hemen hangi telefonların Android M güncellemesi alacağı ya da alamayacağı ...


Google'ın I/O konferansında Android M'i tanıtmasıyla beraber tabiki gözler anında gsm telefonu üreticilerine dönmekte geç kalmadı. Çünkü hemen hangi telefonların Android M güncellemesi alacağı ya da alamayacağı konuşuluyor. HTC ise bu yorumlamayı yapmakta gecikmedi ve sanıyoruz ki kullanıcılarının gönlüne su serpti.

HTC'nin Twitter hesabından yaptığı izah etmeye yönelik HTC'nin amiral gemisi meydana gelen One M9 ve M9+, Android M işletim sistemine anında güncelleme alacak. Diğer taraftan sadece bu kadarla da kalmayan HTC, One M9 ve M9+'ın yanında yabancı başka gsm telefonu modellerinin de Android M güncellemesi alacağını ve bu yeni sezon modelleri bir sonraki günlerde izah edeceğini da ifade etti. Büyük Ihtimal bu telefon yeni sezon modelleri aralarında One M8 ve bir takım Desire ailesi mensupları de bulunacak.

Yorum Gönder