ASUS'lara Android 5.0 güncellemesi

Google'ın yepyeni işletim sistemi Android 5.0 Lollipop, ASUS'un üst dershane mobil cihaz serisi ZenFone'un ZenFone 4, ZenFone 5 ve ZenFone 6 modellerinde devreye girdi. Android 5.0 Lollipop güncellemesi ASUS akıllı telefonla...


Google'ın yepyeni işletim sistemi Android 5.0 Lollipop, ASUS'un üst dershane mobil cihaz serisi ZenFone'un ZenFone 4, ZenFone 5 ve ZenFone 6 modellerinde devreye girdi. Android 5.0 Lollipop güncellemesi ASUS akıllı telefonlara yepyeni ve merak veren özellikler kazandıracak. Yepyeni "maddesel tasarım" öğelerine sahip Android 5.0 Lollipop, kullanıcı deneyimini kolaylaştıran koyu renkleri ve akıcı animasyonlarıyla öne çıkıyor.

ASUS Sistem İş Grubu Ülkemiz ve Kuzeyindeki Afrika Bölge Müdürü Bora Aras, güncelleme konusunda ilgili şunları söyledi: "Akıllı telefon kullanıcılarımızın, cihazlarının en yepyeni güncel bilişim ile kullanmalarını sağlamak amaçlı var gücümüzle çalışıyoruz. İlk adımda ZenFone amaçlı güncellemeyi devreye aldık. İlerleyen günlerde öbür ASUS cihazları da Android 5.0 Lollipop güncellemesine kavuşacak."

Yorum Gönder