Manchester City’den Pogba için 100 milyon Euro

İngiliz ekibi manchester city'nin juventus'un yıldızı pogba amaçlı tahmini 100 milyon euro'yu bütçe ayırdığı öne sürülürken , ada medyanında çıkan haberlerde,.

İngiliz ekibi Manchester City'nin Juventus'un yıldızı Pogba amaçlı tahmini 100 milyon Euro'yu bütçe ayırdığı öne sürülürken , Ada medyanında çıkan haberlerde, City'nin sahibi Şeyh Mansour'un Pogba'yı dünyanın en bir sürü galip gelen ortada alan oyuncusu inşa etmeye hazırlandığı belirtildi.

İtalyan ekibi Juventus'un 22 yaşlarındaki yıldızı Paul Pogba, Avrupa'da taşıma gündeminin önce esnasında yer ediniyor . Juventus'ta üçüncü sezonunu geçiren Gine asıllı Fransız oyuncu, hayat devlerinin kıskacına girerken, yıldız oyuncu amaçlı nihai öneri Ada'dan geldi. İngiltere Premier Lig ekibi Manchester City'nin sahibi Şeyh Mansour bin Zayed Al Nahyan'ın Paul Pogba amaçlı tahmini 100 milyon Euro'yu bütçe ayırdığı söylendi .

POGBA’YA SERVET ÖNERDİLER

İngiliz medyanında çıkan haberlerde, Paul Pogba’nın Manchester City’nin önerisine ‘evet’ demesi şeklinde dünyanın en fazla galip gelen ortada alan oyuncusu olacağı belirtildi. Haberde bununla birlikte, Pogba’nın haftalık tahmini olarak 400 bin Avro galip gelen Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi’den de fazladan getiri elde edeceği anlam edildi.

TAKIMININ EN DEĞERLİSİ

Bonservis bedeli ödenmeden Juventus'a dahil olan Pogba, 2012-2013 sezonlarında 37 karşılaşmada kara-beyazlı formayı terletmişti. Geçen sezon ise kulübü yerine 50 resmi müsabakada vazife meydan Pogba, 8 gol, 2 asistlik performans sergileyerek dikkatleri üst kısmına çekti. Bu sezon ise 3 kulvarda 34 resmi müsabakada Massimiliano Allegri'den takım forması talihi bulan Fransız yıldız, 8 gol atıp, 2 golünde hazırlayıcısı oluyor . Bununla Birlikte , dünyaca populer 'transfermarkt.de' web sitesinin 50 milyon Avro ölçüt biçtiği Pogba, takımının da en pahalı ismi olarak uyarı çekiyor .

GUARDIOLA CITY'NİN BAŞINA GEÇMEYE HAZIRLANIYOR

 .

Kaynak: IHA

Yorum Gönder