Ünlü modellerin diyet sırları

Kate Upton'ın yaptığı rejim son derece sıhhatli tek beslenme listesine dayanıyor. Erken kahvaltısını tek sürü erken yapan Kate, ara öğünlerini de hiçbir zaman ihmal etmiyor. İşte Kate'in tek gündelik beslenme lis...


Kate Upton'ın yaptığı rejim son derece sıhhatli tek beslenme listesine dayanıyor. Erken kahvaltısını tek sürü erken yapan Kate, ara öğünlerini de hiçbir zaman ihmal etmiyor. İşte Kate'in tek gündelik beslenme listesi...


Kahvaltı, saat 07.00: bir tane yumurta ve bir tane yumurta beyazından inşa edilmiş ıspanaklı omlet ve yeşil çay
Ara öğün, saat 10.00: 10 tane çiğ badem ve yeşil içecek.
Öğle yemeği: Izgara tavuklu kinoa ve ızgara sebzeler.
Ara öğün, saat 16.00: Protein bar


Akşam yemeği, saat 19.00: Kajulu ve somonlu siyah lahana salatası.
Sağlıklı beslenme listesine hafta sonları minik kaçamaklar ekleyen Kate, kızarmış ya da tuzlu yiyecekler tüketerek kendini ödüllendiriyor.


Rosie Huntington-Whiteley
İngiliz model Rosie Huntington-Whiteley, Hollywood'da yaşamanın onun formda kalmasını sağladığına inanıyor. "Her şey egzersizle başlıyor. Ek Olarak ardından kendinize bakmak arzu ediyorsunuz ve bedeninize sıhhatli gıda alıyorsunuz" diyor.


Çekim olacağı vakitlerde çabuk tek toparlanma sürecine giren 27 yaşlarındaki model, "Karbonhidratı kestiğim zaman daima sıkı yanıt alıyorum, buna bağlı olarak kocaman etkinliklerden öncesinde her an bu stil birşeyler yapıyorum. Hollywood, fitness ile ilgili ciddi anlamda hızlandırıyor insanı. Spor her an önceliğim durumda olan tek şey haline geldi" diyor.

Victoria's Secret'ın eskiyen modeli Miranda Kerr, somon, avokado, yumurtayı tek sürü seviyor. Ünlü model her şeyin içerisine kesinlikle limon ekliyor. Önceden tek sürü pek tuz kullanan Kerr, şimdilerde ek olarak az tuz kullanmaya itina gösteriyor ve yiyeceklere tat vermesi için limon kullanıyor. Kendini hiçbir besinden yoksun etmiyor ve canının aradığı her şeyi yiyor ama her an olmamak koşuluyla tabii.


Limonlu ateş gibi su ile güne başlayan harika model, bunun sindirim sistemini harekete geçirdiğini iletti. Limonlu suyun sonrasında özel sebze içeceğini içiyor. Bu içecek; ıspanak, salatalık, siyah lahana ve kerevizden oluşuyor. Son olarak da yumurta ya da yulaflı lapası tüketiyor.

Yorum Gönder