Kayıp milletvekili adayı yaralı ve kelepçeli halde bulundu

ŞANLIURFA'da 30 Mayıs'ta ortadan kaybolan müstakil milletvekili adayı 41 yaşlarındaki İbrahim Halil Göğüş, Gaziantep'te elleri kelepçelenmiş ve yaralama edilmiş biçimde bulundu.7 Haziran'daki evrensel seçimlere Şa...


ŞANLIURFA'da 30 Mayıs'ta ortadan kaybolan müstakil milletvekili adayı 41 yaşlarındaki İbrahim Halil Göğüş, Gaziantep'te elleri kelepçelenmiş ve yaralama edilmiş biçimde bulundu.

7 Haziran'daki evrensel seçimlere Şanlıurfa'dan müstakil milletvekili adayı olarak giren evli ve 2 genç babası İbrahim Halil Göğüş, 30 Mayıs Cumartesi bugünü akşam saatlerinde tercih çalışmasına katıldıktan ardından ortadan kayboldu. Yakınları telefonla aradıkları Göğüş'e ulaşamayınca tercih büroları ile akrabalarının hanelerini aradı. Yapılmış Olan aramaların çözümsüz kalması üst kısmına Göğüş'ün yakınlarının müracaat ettiği güvenlik güçleri aracılığıyla 4 gün öncesinde arama çalışması başlatıldı.

Şanlıurfada müstakil milletvekili ortadan kayboldu

ELLERİ KELEPÇELİ VE YARALAMA EDİLMİŞ TAKDIRDE BULUNDU

Gaziantep-Nizip karayolunda gece saatlerinde yoldan geçenlerin ihbarı üst kısmına bölgeye giden güvenlik güçleri, kimliği belirsiz birey ya da kişilerce elleri plastik kelepçeyle bağlanmış takdirde bırakılan İbrahim Halil Göğüş'ü yara almış takdirde buldu. İhbar üst kısmına olay mahaline çağırılan sıhhat görevlileri aracılığıyla ambulansla Hekim Ersin Arslan Hükümet Hastanesi'ne götürülen Göğüş, ivedi serviste rehabilitasyona alındı. Bilinci açık ve şuuru yerinde olduğu öğrenilen Göğüş'ün, önce ifadesinde yaşadıklarını hatırlamadığını söylediği öğrenildi. Güvenlik güçleri, hastanede gözlem altında tutulan Adıyaman'ın Besni İlçesi nüfusuna kayıtlı meydana gelen ve ailesi İzmir'de, eşi ise Japonya'da hayatını sürdüren İbrahim Halil Göğüş'ü, kim ya da kimlerin alıkoyduğunu bulmak için iş başlattı.

Yorum Gönder