Ankara'da yollar göle döndü, araçlar mahsur kaldı

Ankara'da sağanak yağış köprü altını göle çevirdi. Sular altına olan trafikte pekçok otomobil mahsur kalırken, insanlar araçlarını bizzat gayretleriyle kurtarmaya çalıştı.Ankara'da gösterişli durumda olan ya


Ankara'da sağanak yağış köprü altını göle çevirdi. Sular altına olan trafikte pekçok otomobil mahsur kalırken, insanlar araçlarını bizzat gayretleriyle kurtarmaya çalıştı.

Ankara'da gösterişli durumda olan yağış, yaşamı öyle ki felç etti. Fatih Köprüsü'nün altı ise yağıştan nasibi alan yerlerden. Köprünün altından geçtiğimiz karayolu yağmur suları bastı.

METEOROLOJİ UYARDI: ST 20:00'YE CIVARı

Sular sebebinden seyretme halindeki araçlar ilerleyemez meydana geldi. Lüks araçlar enbaşta olmak üzere çok otomobil mahsur mahsur kaldı. Bir Takım otomobillerin otomobil kullanıcılarını ise araçlarını geriye geri itekleyerek bizzat gayretleriyle araçlarını kurtarmaya çalıştı. Sular sebebinden göleti andıran yol trafiğe kapandı.

ANKARA'DA YOLLAR GÖLE DÖNDÜ / FOTOĞRAF GALERİANKARA'DA YAĞIŞ SONRASI KİLOMETRELERİ BULAN OTOMOBIL TRAFİĞİ MEYDANA GELDI

Ankara'da birdenbire bastıran sağanak yağış sonrasında kentin bir takım yerlerinde yöntemleri su basarken, anne yollar üstünde ise kilometreleri bulan otomobil trafiği meydana geldi.

SEÇİM BUGÜNÜ GÖKYÜZÜ NASIL OLACAK

Ankara'da ikindi zamanı gösterişli durumda olan yağış trafiği felç etti. Birdenbire bastıran yağış sonrasında bir takım yollar üstünde kocaman su birikintileri meydana geldi. Insanlar su birikintisinden ötürü karşıdan karşıya geçmekte güçlük yaşadı.

Turgut Özal Bulvarı'nda ise Sitelerden Konya yönüne durumda olan anayol üstünde ise kilometreleri bulan uzunca otomobil kuyruğu meydana geldi. Trafiğin durduğu anayol üstünde sürücüler, trafiğin açılmasını bekliyor. Keçiören ilçesinin Fatih Köprüsü yakınlarındaki Basınevleri Kavşağında ise su birikintisi amacıyla araçlar mahsur kaldı. Araçlarda mahsur olan sürücüler ve yanlarındaki yolcuların araçlarını terkederek sudan çıkmaya çalıştıkları kaydedildi.

Yorum Gönder