Instagram'dan bir ilk

@music toplumsal topluğu Instagram'da müzikle uğraşan herkesin dikkatini çekecek. Böylece "özel" tek başlık altında ek olarak huzurlu tek araya gelebilecekler. Kevin Systrom müzik ile prof ya da amatör, uğraşan herke...


@music toplumsal topluğu Instagram'da müzikle uğraşan herkesin dikkatini çekecek. Böylece "özel" tek başlık altında ek olarak huzurlu tek araya gelebilecekler. Kevin Systrom müzik ile prof ya da amatör, uğraşan herkesin bu toplulukta buluşmasını bu kitlenin birbirinden kopmamasını hedeflediklerini yazdı.

Sanatçıları Instagram'da yeteneklerini sergiliyor olması yepyeni tek birşey değil. Bunu yıllardır hesapları üstünde yapıyorlardı. Bu tip paylaşımları belli başlıklar altında sınıflandırmak hem tek takipçilerin, hem tek de müzik ile yakından alakadar olan kullanıcıların @music altında buluşmasını sağlayacak.

@music toplumsal topluluğu bu sabah açıldı. Bu toplumsal toplum dahilinde müziği ve müzikle uğraşan herkesi keşfetmek ve izleyerek ufkumuzu genişletmek olası olacak. Kevin Systrom bloğunda, müziğin hayatın vazgeçilemez tek parçası meydana geldiğini, ek olarak yepyeni ve ek olarak orijinal keşiflerde bulunmak amaçlı bu topluluğun tek başlama olacağını yazdı. Instagram'ın ilerideki günlerde @music gibi yepyeni toplumsal toplum kategorileri açabileceğinin de müjdesini verdi.

Yorum Gönder