Bu haber 18423 kez okundu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: Pensilvanya ile 12 yıl birlikte olmadık


MHP Evrensel Başkanı Hükümet Bahçeli, Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan'ın kendisine karşı "Kandil'in, Pensilvanya'nın milliyetçisi" sözlerine katı reaksiyon gösterdi.

Seçim mitinglerine Kahramanmaraş, Gaziantep ve Hatay'da süren Bahçeli, kısacası şunları söyledi: "7 Haziran'da uydurma gidecek, talan bitecek; Ülkemiz yükselecektir. 7 Haziran bayrağı tahrik sayan, Türk olmayı hata gören, haçlı heveslerine payandalık yapan Adalet ve Kalkınma Partisi'nin nihai bugünü, iktidar ömrünün nihai nefesidir.

ERDOĞAN AZGINLAŞMAKTA

Erdoğan altını çizen miting yapmaktadır. 7 Haziran yaklaştıkça Erdoğan azgınlaşmaktadır. Cumhurbaşkanlığından fiilen inmiştir. Çünkü Erdoğan bu makama layık değildir. Mizaç ve meşrebi bunun için uyumlu değildir. Erdoğan politikanın dibindedir. Erdoğan, Davutoğlu'nun yetersizliğinden destek kuvvet olarak, imaj de yedek, hakikaten asıl oyuncu olarak alanlara çıkmış, fitnenin sözcüsü olmuştur. Her gün bize sövüyor. Be hey densiz, beyefendi hey yasa tanımaz, ahlak bilmez; sen Cumhurbaşkanısın, sen devletin başısın. Ne geziyorsun meydanlarda, bizimle ne uğraşıyorsun? Erdoğan oyundur, uydurmadır, aldatmadır, tuzaktır, komplodur.

HALT ETTİN YİNE ÇAKTIN

Bize Kars'tan Esad'ın, Pensilvanya'nın, Kandil'in milliyetçisi diyor. Halt ettin Erdoğan. Yeniden çaktın Erdoğan. Yeniden yanlışa battın Erdoğan. Biz acımasız Esad'a bir sürü şükür kardeşim demedik, ailece tatile çıkmadık. Biz Pensilvanya'nın kuyruğunda gezmedik, 12 sene beraber olmadık. Hele hele Kandil'in yöntemini hiç bilmedik. Ve yalnızca gidersek, Türk bayrağı dikmek amaçlı gideceğimizi söyledik. Erdoğan sen Esad'ın kirli bir kopyası, Pensilvanya'nın eskiyen sevdalısı, Washington'un kalıcı tutsağı, Kandil'in tavizsiz havarisi, Ermeni hısmı, Türklüğün hayatını sürdüren düşmanısın.

Adana'da yakalanan MİT TIR'ları destek götürüyormuş. Türkmenler altını çizen can veriyor, Erdoğan ve anlayışı selefi gruplarla düşüp kalkıyor. Biz Kerkük derken, Erdoğan Mursi'yle 4 parmak hesabı yapıysilahlı güç. Biz Türkmenler amaçlı yanıp tutuşurken; Erdoğan peşmerge nifakıyla varil varil yakıt anlaşması imza atıyor, sıra gecelerinde çiğ köfteli eğlenceler düzenliyor. Bayır Bucak Türkmenleri canımızdır, Türkmeneli Türk'çeşdeğer, Türk kalacaktır.

AMPULLÜ SIRTLAN

Erdoğan 'Hatay Sektör bugünü sandıkları patlatıyor mu?' diye konuştu. Erdoğan sandığın patlayıp patlamamasıyla neden ilgileniyor. Şerefli ve namuslu bir cumhurbaşkanımız her politik partiye eşdeğer uzaklıkta durmayacak mı? Erdoğan, 'Gönlümde aslan yatıyor' diye AKP'ye gönderme yapıyor. Gönlünde yatan ampullü sırtlanı Hataylı sıkı bilir.

Davutoğlu'nun ad koleksiyonuna diyeceğim yok. Bir Takım pul biriktirir bir takım unvan. Unvan serisine yenileri eklendi. Yanlış Ahmet, aciz Ahmet, müflis Ahmet, uydurma Ahmet olarak akıllarda kalacaktır."

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×