Bu haber 253 kez okundu.

Araştırmada yenilikler konferansta tartışılacak


ARAŞTIRMA şirketi IPSOS'un tertip ettiği Araştırmada Yenilikler Konferansı yarın ifade edilecek.

Konferans bu sene gelirlerini Mor Çatı'ya aktararak gerçekleştiriliyor. Konferansın anne teması, araştırmadaki evrensel yenilikleri katılımcılarla paylaşmak, bunların Türkiye'nin yakın geleceğini anlamakta ve pazarlama ortamına uyarlamakta ne türlü değerlendirileceğini tartışmak.

Her işini bizzat yaptığı minik tek denetim şirketini dünyanın en kocaman kuruluşlarından birisi yapan Didier Truchot, Ebru Baki ile araştırmadaki değişimin yanında şahsi başarı notlarını paylaşacak. Konferans Başkanlığını yapan Vural Çakır ömrünü doldurmasına nazaran tek çeşitli vedalaşılamayan denetim yaklaşımlarıyla yöntemlerin ne türlü bölünmesi gerektiğini aktaracak.

Ralf Ganzenmueller alıcıylatişiminin ne türlü kesintisiz tek sisteme dönüşebileceğini, Gerry Hahlo marka reklam performans ölçümlerinin yepyeni basın ortamında sıkıcı rakamlardan yaratıcılığa gerçek ne türlü yönlenebileceğini anlatacak. Carlo Stokx gelişmekte meydana gelen ülkeler ve minik firmaların araştırmada yeniliklerde ne türlü ek olarak oldukça başarılı olabileceklerini paylaşacak.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×