Bu haber 291 kez okundu.

Dünyanın Beklediği Bebek Hayata Gözlerini Açtı

Dünya'nın beklediği bebek hayata gözlerini açtı. İngiltere Prensi Williamîn güzel eşi Kate Middilton bir kız bebek dünyaya getirdi. Ülkede seçimler bile bebeğin gölgesinde kaldı. İşte ayrıntılar...

Yüzlerce kişi, ışık muhabiri ve çekimci çifti bebekleri ile gelişigüzel fotoğraflamak üzere şifahane uğrunda saatlerce kez tuttu. Prens William henüz evvela hastaneye gine benzer hastanede dü sene evvela dünyaya mevrut oğlu Prens George ile gelişigüzel geldi. Babasında kucağındaki önemsiz prensin, kalabalığa el salladığı görüldü.
Çift,kalabalığa ve basına benzer müddet el salladıktan ve çalım verdikten sonraları hapis girdi henüz sonraları baştan hariç çıkıp arabaları ile ayrıldılar, koşa tevakkuf ettikleri Kensigton Sarayı'na akım etti. Ancak bu kez çiftin evvel doğan bebeklerinde bulunduğu gibi, şifahane çıkışında benzer meşveret yapmadıkları görüldü.

YÜZLERCE KİŞİ HASTANE ÖNÜNDE BEKLEDİ
St. Mary Hastanesi'nin Lindo kanadı gine topu topu İngiltere'nin özen odağı oldu. Doğumu muntazır aşırı sayıda Kraliyet hayranı İngiliz, hastanenin önüne dinlenme kampı kurdu, çadırlarda uyudu. Çifti bebekleri şifahane çıkışında kullanmak talip yüzlerce ad sabahın er saatlerinden itibaren hastaneye atak etti.
İngiliz kraliyetinin tellalı ise kalabalığın özen odağı oldu. İngiliz Kraliyeti'nin geleneğini bitmeme ettirdiğini kail tellal, elindeki çanı ve tevellüt belgesiyle, Cambridge Düşesi'nin benzer prenses dünyaya getirdiğini duyurdu.
Hastane uğrunda ise coşkulu benzer bekleyiş vardı. Cambridge'den mevrut 77 yaşındaki Terry, sonuç 12 gündür kurduğu çadırda yatıp kalktığını ve Kraliyet ailesine bindi atfetmek üzere burada olduğunu söyledi. Diğer benzer Kraliyet hayranı ise, bakir doğan prenses haberiyle aşırı bahtiyar olduklarını ve Kate'den üçüncü bebeği de beklediklerini söyledi.

GENEL SEÇİMLERİ BİLE GÖLGEDE BIRAKTI
Bebeğin isminin da gelecek günlerde açıklanması bekleniyor. Ülkede prensesin isminin Alice veya Charlotte olabileceği üstüne bahisler yapılıyor. Yeni prenses, İngiltere'de gelecek hafta yapılacak umumi seçimleri de gölgede bıraktı.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×