Bu haber 428 kez okundu.

Ailesiyle tartışıp evden çıkan kız ölü bulundu


RADİKAL - İngiltere 'nin 4 gündür konuştuğu ve Mansfield kasabasında ailesiyle tartıştıktan ardından hanesi terk eden 13 yaşlarındaki Amber Peat ölü bulundu. Peat, 30 Mayıs'ta, öğleden ardından 5 buçuk sularında haneden çıkmış ve tekrar bulunamamıştı.

Independent'ın haberine yönelik, haneden ücret ve gsm telefonunu almadan çıkan Peat'in annesi ve üvey babası Kelly ve Danny Peat, polemiğin, minik kızın soğutucuyu temizlememesi sebebiyle çıktığını belirtti. Peat'in cesedinin evinden tahmini bir buçuk kilometre uzakta yer aldığı belirtildi.

Bölge sakinleri, Amber'in cesedinin yer aldığı yere oyuncaklar ve çiçekler bıraktı

'KARAKTERİNDE KAÇMAK YOKTU'

Peat'in cesedi bulunmadan öncesinde basın toplantısı tertip eden Amber'in üvey babası Danny Peat, minik kızın haneden kaçmasının "karakterinde olmadığını" söylemişti. Peat, "Kapının çarptığını duydum ve dışarı çıktığımda onu hiçbir yerde göremedim. Gitmişti" diye konuştu. Amber'in annesi Kelly Peat ise kızının haneye dönmesi amaçlı sezlenişte bulunmuştu.

Amber'in İskoçya'da hayatını sürdüren bilimsel babasıyla bağlantıda meydana gelmediği belirtilirken, zabıta sözcüsü, "Amber'in ailesine kızlarının vefat haberi verildi. Basından, bu kolay değil vakitlerinde ailenin özel yaşamına hürmet duymalarını rica ediyoruz" ifadesini kullandı.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×